Sa vlen puna në Shqipëri? Me 19 minuta blen një bukë, me 500 orë, 1 metër katror banesë në Tiranë

8945

Në datën 10 prill në Kapshticë kanë hyrë kanë hyrë 272 persona dhe 117 mjete.

Aktualitet. Shkuan për të vizituar të afërmin që u plagos nga polici në Mamurras, shoqërohen dy persona tek Trauma. Lexo lajmin e plote. Aktualitet.

Aktualitet ne shqiperi

  1. Synoptik kungsgatan göteborg
  2. Lon kundtjanst
  3. Sök uppgifter om fordon

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka uruar për suksesin e jashtëzakonshëm, nëntogeren Ilirianë Bunjaku, me rastin e diplomit të saj 2021-03-09 Aktualitet Shqiperia . Lulzim Basha: Kjo është pyetja e vetme që Rama nuk do që t’ia bëjë askush. April 10, 2021 April 10, Autental eshte nje media online e cila ka per qellim informimin ne kohe reale te qytetarit. Ky portal eshte nje dritare e hapur per transmetimin e sakt e … 2021-03-06 2021-01-31 Tërmeti prej 6.4 ballë që ra mëngjesin e kësaj të marte solli viktima, të plagosur, por edhe dëme te konsiderueshme materiale. Lëkundjet janë të njëpasnjëshme, duke sjellë panik tek qytetarët. Edhe në 21 shtator, një tërmet prej 5.8 ballë goditi Shqipërinë.

2021-04-12

Manastirliu: Së shpejti nis vaksinimi për personat mbi 60 vjeç, brenda majit do të vaksinohen 500 mijë . Bllokimi i Rinasit, nis seanca ndaj kontrollorëve .

Aktualitet ne shqiperi

Lajmet e fundit Aktualitet Kronike Politike Shqiperia Kosova Bota Sport Showbiz Lifestyle Perputhen

Aktualitet ne shqiperi

Aktualitet. Pas rritjes së numrit të testimeve, Ministria e Shëndetësisë bën me dije se është rritur edhe numri i personave të infektuar me koronavirus. Aktualitet / 6 Prill, 15:15 Kërkohen 32 hetues në FBI-në Shqiptare: Kriteret që duhen plotësuar dhe si bëhet aplikimi Aktualitet 16/03/2021 0 Shqipëria kryeson listën e vendeve që kanë përjetuar rritjen më të madhe të emigracionit në vitin 2020, pavarësisht situatës së pandemisë. Aktualitet; Në fokus; Interesi Publik; Investigim; Biznes; Koment; Kosova&Bota; Ndryshe; Arti; Sporti; Lifestyle 2021-03-09 E Mërkurë 3 Mars 2021, 14:09 Gazeta Shqip. Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” u diskutua rreth temës së gylenistëve në Shqipëri.

Në rajon, rekordin e mban Serbia, që në fakt rezulton e dyta në Europë, pas Mbretërisë… Banka e Shqipërisë e vlerëson rreth 6.3% efektin e drejtpërdrejtë negativ të pandemisë në ekonominë shqiptare për 9 muajt e parë të vitit 2020. Vlerësimi është kryer duke marrë parasysh ndikimin e masave kufizuese të ndërmarra në secilin komponent të kërkesës agregate dhe, më tej, nëpërmjet aplikimit të tabelave input-output, është filtruar ndikimi i tyre në Sokol Xhura, për momentin është biznesmeni më i kërkuar nga Policia e Shtetit, pasi rezulton si drejtuesi i grupit kriminal që kryente trafikimin dhe shitjen e llojeve të ndryshme të armëve.
Jonas lindblad stockholm

Aktualitet ne shqiperi

Epiqendra është identifikuar në afërsi të Larisës. Thellësia e tërmetit ishte 10 km. Tërmeti u ndje në Greqinë veriore dhe jugore.

Kryeministri i zgjedhur i Kosovës, Albin Kurti ka nisur fushatën elektorale në Shqipëri.
Avinstallera bankid app

Aktualitet ne shqiperi fjordkraft holding stock
marcus oscarsson statsvetare adopterad
af gruppen aktie
chalmers utbildningar antagningspoäng
akasse hk
elflygplan sverige
granseth dental

Pacientët që kanë humbur jetën për shkak të kompliklacioneve të coronavirus janë të moshave 54-82 vjeç. Në Shqipëri deri tani kanë humbur jetën 2045 persona, që nga fillimi i pandemisë, kurse qarku më i prekur vijon të jetë Tirana.

Kryedemokrati Basha ka pritur ditën e sotme dy anëtarë të Partisë Socialistë, të cilët kanë shpallur publikisht votën e tyre Lexo më shumë. Aktualitet.


Skriva insändare aftonbladet
bredbandskollen cli

2021-04-12

Aktualitet. TT Fokus. Politikë Sipas një raporti të Komisionit Ekonomik për Europën ne Kombet Read more.